18 Mayıs GALA YEMEĞİ

Derneğimizin her yıl 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde düzenlediği Gala Yemeği bu yıl; IMO’nun 19 Mayıs tarihini Denizcilikte Kadınlar Günü ilan etmesi münasebeti ile !( Mayıs 2022 tarihinde yapılacaktır.

Devamını Oku

11 Nisan 2022 Geleneksel İftar Yemeği

Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz WISTA Türkiye İftar Yemeği bu yıl 11 Nisan 2022 tarihinde değerli üye ve misafirlerimizin katılımı ile Moda Deniz Klubu’nde yapılacaktır.

Devamını Oku

23 Kasım 2021 WISTA Türkiye ev sahipliğinde Türk Denizci STK Buluşması

WISTA Türkiye derneği ev sahipliğinde gerçekleştirilen bu organizasyona başta IMEAK DTO Başkanı Tamer KIRAN ve Başkan Yardımcıları Şadan KAPTANOĞLU ve Salih Zeki ÇAKIR olmak üzere, katılımlarıyla değer katan sektörün önde gelen isimleri ile, Türkiye denizciliği için neler yapılabileceği, sektörün eksikleri ve ihtiyaçları ele alınırken, sektörün her alanından üyesi bulunan tek dernek olma özelliğini bulunan WISTA Türkiye’nin birleştirici çatı olma özelliğinin nasıl daya faydalı hale getirilebileceği konuşuldu.

.

Read More

Denizciliğin Öncü Kadınları İklim Kriziyle Mücadelede de Öncü Oluyor

TÜRKLİM, TURMEPA VE WISTA TÜRKİYE İŞ BİRLİĞİ 

Devamını Oku

8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Denizcilik Genel Müdürlüğü tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Karayolları Genel Müdürlüğü‘nün Ortaköy‘deki sosyal tesislerinde “Denizciliğin Rotasını Çizen Kadınlar Konuşuyor” programı düzenlendi

Devamını Oku